Dizdar’dan İHH ziyareti
05.03.2015

Ak Parti Bursa Milletvekili Aday Adayı Cüneyt Dizdar, İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı (İHH) Bursa Şubesi’nin konuğu oldu. Başkan Hüseyin Kaplan, Başkan Yardımcısı Halil Asa ve yönetim kurulu üyeleri tarafından ağırlanan Dizdar, İHH’nın faaliyetlerini gıpta ile izlediklerini söyledi.

Başkan Kaplan, “Dünyanın 135 ülkesinde ırk ve din ayrımı yapmadan faaliyetlerde bulunan İHH, aslında siyasete oldukça uzak. Ancak Bursa’ya hizmet için yola çıkan, amacı hizmet etmek olan tüm kardeşlerimizi çıktıkları yolda tebrik ediyoruz. Yakinen tanıdığımız iş ve basın dünyasının önde gelen ismi Cüneyt Dizdar’ı ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Gönlümüzden geçen, seçildikleri takdirde ellerinden gelen hizmetin en iyilerini yapmalarıdır. Ayrıca İHH Bursa Şubesi olarak önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz yetim gecesine tüm dostlar davetlidir” diye konuştu.

Aday Adayı Dizdar ise, “İHH’nın faaliyetlerini gıpta ile izliyoruz. Mavi Marmara şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. İnsanlık onurunun haklı davasını güden İHH’nın teşkilat modeliyle 135 ülkede sürdürdüğü insani faaliyetler gurur verici. Önümüzdeki seçimde milletvekili olmamız durumunda İHH ile ilgili, sesinin daha gür ve yüksek çıkması için elimizden geleni yapacağız. Bizleri ağırlayan İHH yönetimine teşekkür ediyoruz” dedi.